SD Bjuvs Styrelse | Sverigedemokraterna i Bjuv

SD Bjuvs Styrelse

 

Från vänster: Anne Li Ullerholm, Kalle Holm, Pia Trollehjelm, Jerry Karlsson, Mikael Henrysson, Claes Osslén,
Lise-Lott Johansson, Raymond Blixt, Christel ”Crillan” Hedlund.


Frånvarande: Börje Sjöstrand, Christer Olsson

Pia Trollehjelm

pia.trollehjelm@sd.se

Ordförande

Mikael Henrysson

mikael.henrysson@sd.se

Vice ordförande

Kalle Holm

kalle.holm@sd.se

Andre vice ordförande

Anne Li Ullerholm

anne.ullerholm@sd.se

Sekreterare

Claes Osslén

claes.olof.osslen@sd.se

Kassör

Raymond Blixt

raymond.blixt@sd.se

Ledamot

Börje Sjöstrand

borje.sjostrand@sd.se

Ledamot

Christel Hedlund

christel.hedlund@sd.se

1:e suppleant

Lise-Lott Johansson

lise-lott.johansson@sd.se

2:e suppleant

Jerry Karlsson

jerry.christian.karlsson@sd.se

3:e suppleant

Christer Olsson

4:e suppleant