SD Bjuvs Styrelse | Sverigedemokraterna i Bjuv

SD Bjuvs Styrelse

Sverigedemokraterna Bjuvs styrelse består av

Ordinarie styrelse och suppleanter

Pia Trollehjelm

pia.trollehjelm@sd.se

Ordförande

Jim Gustavsson

jim.gustavsson@sd.se

Vice ordförande

Mikael Henrysson

mikael.henrysson@sd.se

Andre vice ordförande

Christel Hedlund

christel.hedlund@sd.se

Sekreterare

Lise-Lott Johansson

lise-lott.johansson@sd.se

Kassör

Gert Åke Liljenborg
gert.liljenborg@sd.se
1:e suppleant

 

 

 

Börje Sjöstrand
borje.sjostrand@sd.se
2:e suppleant

 

 

 

Anne-Lie Ullerholm
anne-li.utterholm@sd.se
3:e suppleant

 

 

 

Roger Bäckström
roger.backstrom@sd.se
4:e suppleant